O nas

W Medlife skupiamy się na holistycznym (całościowym) podejściu do pacjenta.
Człowiek nie jest zbiorem oderwanych od siebie układów i narządów. To doskonały twór, na który składają się poszczególne komórki, narządy i układy, które współpracując ze sobą  tworzą harmonijną całość. Pod wpływem bodźców cywilizacyjnych, chorób, niewłaściwego odżywiania ta naturalna równowaga zostaje zakłócona. Współczesna medycyna, poprzez bardzo wąskie specjalizacje lekarskie, przestaje widzieć człowieka w całości.  Zespół Medlife łączy wiedzę specjalistyczną by spojrzeć na pacjenta z szerszej perspektywy, nie skupia się jedynie na objawach lecz stara się wyeliminować przyczyny.

Medlife to przede wszystkim nowoczesne podejście i rozwiązania w lecznictwie. Nasza kadra specjalistów świadczy następujące usługi:

  • skuteczne i bezpieczne odchudzanie pod kontrolą lekarską;
  • prowadzenie pacjentów bariatrycznych;
  • dietoterapia w sporcie;
  • regulacja pracy układu pokarmowego u osób z dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi;
  • leczenie żywieniowe pacjentów onkologicznych;
  • żywienie dojelitowe warunkach domowych .

Wykorzystujemy metodę ostrzykiwania toksyną botulinową w leczeniu migreny i spastyczności mięśni.

Wychodzimy z inicjatywą rozwiązań problemów, z którymi borykają się nasi pacjenci.
Zespół Medlife to wysoko wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem w renomowanych placówkach medycznych w Polsce. Obok świetnego przygotowania merytorycznego, naszych specjalistów cechuje dbałość o zachowanie nieskazitelnej etyki zawodowej.

Profesjonalizm, empatia oraz kierowanie się dobrem pacjentów i naszych partnerów biznesowych to podstawowe elementy działania zespołu Medlife. Znając potrzeby i fizyczne ograniczenia części chorych, którzy nie są w stanie poruszać się samodzielnie, świadczymy także pomoc wyjazdową.
Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia!

Nasz zespół

Zbigniew Sycz

Zbigniew Sycz

Lekarz
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w żywieniu enteralnym (dojelitowym i dożołądkowym). Od wielu lat zajmuje się pacjentami niewydolnymi oddechowo, którzy pozostają w domach pod opieką bliskich. Członek Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN) - największego i najstarszego Polskiego Towarzystwa zajmującego się tematyką leczenia żywieniowego, żywienia klinicznego i metabolizmu Jako anestezjolog ma ogromne doświadczenie w terapii bólu, w tym przewlekłych migren, z wykorzystaniem botoksu. Wiedzę o tej nowatorskiej metodzie, a także leczeniu spastyczności mięśni zdobywał na licznych kursach w kraju i zagranicą. Będąc ekspertem w tej dziedzinie, prowadzi szkolenia dla lekarzy na terenie całej Polski.